MI SMO DANES PREZVIJAČILI STOPNICE DO NAŠE ŠOLSKE NEBESNE KNJIŽNICE, JUTRI PA GREMO NA POHOD

Male nogice naših prvošolčkov so se danes povzpele do nebes naše šole in pripujsale v našo nebesno šolsko knjižnico. Šolska knjižničarka se jih je srčno razveselila in jim prav vse o šolski knjižnici razložila ter jim sladke bralne nasvete natrosila! Kako pač morajo brati, saj bodo le tako v srčkih bogati! Kako bodo šele njihovi možgančki peli, ko bodo v bralne svetove poleteli! Skupaj smo počastili 17. september 2022, dan zlatih knjig. Skupaj z devetošolkama Majo in Jerco smo prebrali knjigico

KAKO STA BIBI IN GUSTI PREZVIJAČILA HRIB

in modrovali o tem, kako pomembno je povezati branje in gibanje. Učenci so v dar prejeli slikanico.

Želimo si, da bi jim šlo branje v korak in slast!

Fotografije se nahajajo na povezavi.

Morda vam bo všeč tudi...