LIKOVNI NATEČAJ ZA LOGOTIP ŠOLSKE NEBESNE KNJIŽNICE – GLASOVANJE

Učenci ste v mesecu oktobru ustvarjali logotip šolske knjižnice, objavili smo tudi likovni natečaj.

LIKOVNI NATEČAJ ZA LOGOTIP NAŠE ŠOLSKE NEBESNE KNJIŽNICE

V mesecu oktobru praznujejo šolske knjižnice in tako tudi naša, ki se nahaja v nebesih šole.
Odločili smo se, da za vas pripravimo izziv, v katerem boste izkazali svojo brezmejno mladostno ustvarjalnost!
Vabimo vas, da ustvarite logotip, ki bo predstavljal našo šolsko nebesno knjižnico.
Logotip je grafični prikaz oz. simbol, ki predstavlja organizacijo – torej knjižnico.

• Vsebovati mora vsaj eno značilnost naše knjižnice z napisom NAŠA NEBESNA KNJIŽNICA.
  • Risba naj bo ploskovita.
  • Izberete največ tri barve.
  • Velikost naj ne presega 10 X 10 cm.

Izdelke oddajte do konca jesenskih počitnic, in sicer do 2. 11. 2020, na elektronski naslov učiteljice Irene Kosanič – ikosanic@oslovrenc.si. Komisija, ki jo sestavljajo učiteljice Irena Kosanič, Mateja Žerjav in Barbara Rocek, bo izbrala zmagovalni logotip, ki bo predstavljal našo nebesno knjižnico in bo tudi nagrajen s knjižno nagrado.

Prispeli so predlogi, ki jih objavljamo v nadaljevanju. Le katerega bomo izbrali? Glasuj: